Informacje

Szkło kryształowe

Szkło kryształoweBardzo często z okazji świąt bądź uroczystości rodzinnych, szczególnie tych niepowtarzalnych, na stole pojawia się ozdobna porcelana, srebrne sztućce oraz kryształowe kieliszki, które na co dzień są przechowywane głęboko na dnie ostatniej szuflady czy z samego tyłu kredensu, nie wychodząc na światło dzienne przez długi okres czasu.

Więcej…

   

Naturalne, ekologiczne środki czystości, które znajdziesz w kuchennej szafce

Ekologiczne, naturalne środki czystościModa na ekologię trwa w najlepsze. Na przestrzeni ostatnich lat znakomicie sprawdziły się kosmetyki pozbawione szkodliwych substancji chemicznych - barwników, środków zapachowych, czy konserwantów. Mydła, szampony czy kremy tworzone wyłącznie z naturalnych, ogólnodostępnych składników, podbiły niejedno kobiece serce.

Więcej…

   

Roślinne oczyszczalnie ścieków - rodzaje i zastosowanie

Oczyszczalnia ściekówRoślinne oczyszczalnie ścieków (oczyszczalnie ze specjalnym filtrem roślinnym) obecnie mogą zapewnić bardzo wysoki stopień oczyszczania, nawet do poziomu 2 klasy czystości wód. Największym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne oczyszczalnie z filtrem gruntowo-korzeniowym oraz oczyszczalnie z fitoreaktorem.

Więcej…