Informacje

Rzeźby i ich rodzaje

Tworzenie rzeźbyPiękne i profesjonalne wykonane rzeźby kamienne są znakomitą dekoracją domu, ogrodu, placu. Wykonanie rzeźby można dziś zlecić profesjonalistom, którzy są jednocześnie artystami i dbają o to, aby każda rzeźba miała duszę. Każdy element rzeźby powinien być wykonany starannie, z dbałością o najmniejszy szczegół, który jest istotny dla ostatecznego wyglądu dzieła.

Więcej…

   

Szkło kryształowe

Szkło kryształoweBardzo często z okazji świąt bądź uroczystości rodzinnych, szczególnie tych niepowtarzalnych, na stole pojawia się ozdobna porcelana, srebrne sztućce oraz kryształowe kieliszki, które na co dzień są przechowywane głęboko na dnie ostatniej szuflady czy z samego tyłu kredensu, nie wychodząc na światło dzienne przez długi okres czasu.

Więcej…

   

Biokominek - właściwości, cena, zalety, wady, aranżacje, opinie

BiokominekBiokominek to dość nowatorski pomysł, stanowiący alternatywę dla tradycyjnych kominków, które niestety nie wszędzie można zastosować. Jeżeli w jesienne czy zimowe wieczory chciałbyś się relaksować przy cieple domowego kominka, jednak mieszkasz w bloku, to takie rozwiązanie może być idealne dla Ciebie. Jakie są zalety takiego kominka oraz co musisz wiedzieć przed podjęciem decyzji o jego zakupie?

Więcej…