Ogród

5 popularnych typów lamp na podjazd i do ogrodu

Lampy na podjazdDzięki dużej dostępności i różnorodności produktów oświetleniowych, dziś możemy zadbać nie tylko o efektowne oświetlenie wnętrza naszych domów, ale także o podświetlenie przestrzeni zewnętrznych tj. podjazd dla samochodów, ogród, parking czy plac zabaw. Dzięki temu, otaczająca dom przestrzeń staje się bardziej funkcjonalna, bezpieczna i atrakcyjniejsza wizualnie, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku.

Więcej…

   

Jak urządzić altankę ogrodową?

Altanka ogrodowaOsoby, które zdecydowały się na zbudowanie altany w ogrodzie, często później twierdzą, że była to jedna z lepszych decyzji, jakie można było podjąć w procesie tworzenia aranżacji przydomowej przestrzeni. Zadaszona altana jest przyjemnym azylem w gorące dni i doskonałym miejscem spotkań podczas letnich wieczorów. Chętnie bawią się w niej nasze dzieci, a my sami niepostrzeżenie przenosimy tam coraz więcej aktywności. Wszystko pod warunkiem, że altana stoi w dobrym miejscu i jest odpowiednio urządzona.

Więcej…

   

Budowa garażu drewnianego

Budowa drewnianego garażuGaraż - niezastąpiony budynek dla każdego posiadacza samochodu. Niestety, wybór, a następnie budowa mogą sprawiać wrażenie skomplikowanych i trudnych. Przedstawiony artykuł ma na celu ułatwienie Państwu wybór idealnego garażu. Znajdą tu Państwo również wskazówki, jak krok po kroku taki solidny drewniany garaż zbudować.

Więcej…