Kuchnia

Biophilic design w kuchni

Design biophilic w kuchniObcowanie z naturą wycisza, daje poczucie łączności z czymś większym od nas, doskonałym i pięknym. Niestety ludzie żyjący w miastach mają bardzo ograniczony dostęp do zieleni, przestrzenne parki i rabatki przy chodnikach nie zastąpią naturalnych lasów, łąk i jezior. Receptą na miejski stres jest biophilic design - wprowadzamy do kuchni rośliny, armaturę kuchenną, która zastąpi nam źródła wody występujące w naturze i obowiązkowo kolory ziemi.

Więcej…

   

Zlew emaliowany, metalowy czy kompozytowy - jaki model wybrać?

Kompozytowy zlewWybierając zlewozmywak do kuchni, masz do wyboru najróżniejsze materiały. Zobacz, co warto o nich wiedzieć, a wybór tego właściwego nie przysporzy Ci trudności!

Więcej…

   

Rodzaje i wysokość szafek kuchennych

Rodzaje i wysokość szafek kuchennychRodzaje i wysokość szafek kuchennych. Kuchnia bez szafek jest jak dusza bez ciała. Aby kuchnia stała się pomieszczeniem użytkowym a przede wszystkim funkcjonalnym, niezbędne jest wyposażenie jej w odpowiednie meble.

Więcej…

   

Projektowanie kuchni - zasady. Popularne układy mebli kuchennych

Projektowanie kuchniZaprojektowanie kuchni jest pierwszym i najważniejszym krokiem do stworzenia idealnego wnętrza. Zanim jednak powstanie projekt należy zastanowić się jaki ma być efekt końcowy, oraz co można zrobić by pomieszczenie było atrakcyjne. Większość osób ma swój obraz idealnej aranżacji, jedni marzą o jasnym przestronnym wnętrzu z minimalistyczną zabudową w odważnych barwach, inni cenią przytulne wiejskie wnętrza kuchenne.

Więcej…